На кожному вусі є 6 точок — затисніть їх прищіпкою і…

На кожному вусі є 6 точок, пов’язаних з конкретними частинами вашого тіла.

В житті нікуди не дітися від болю і втоми, передає Ukr.Media.

Це нормально: всі ми люди і не можемо постійно відчувати себе ідеально. Але ви здивуєтеся, який запас здоров’я зберігають у собі зовнішні і внутрішні органи вашого тіла! І цей запас можна вивільнити.

Існує цікавий і незвичайний спосіб управління енергією в тілі — рефлексологія. Придумали його китайці, багато тисяч років тому. Сьогодні ми покажемо, мабуть, найцікавішу частину цієї науки. Вам потрібна буде тільки прищіпка і своє власне вухо!

Чому саме вуха? Давайте за нас пояснить рефлексолог Хелен Чинь Луй:

На кожному вусі є 6 точок, пов’язаних з конкретними частинами вашого тіла. Затисніть їх прищіпкою — і тут же відчуєте прилив енергії і здоров’я!

1. Вершина вуха

Вершина вуха безпосередньо пов’язана зі спиною і плечима.

Натискаючи на цю точку протягом 1 хвилини кожен день, ви зможете послабити напруження в цих місцях. Особливо актуально для людей, що ведуть сидячий спосіб життя.

2. Верх вушного вигину

Ця точка вуха пов’язана з внутрішніми органами — з кожним по чуть-чуть.

Тому, якщо ви відчуваєте внутрішній дискомфорт, незрозумілу втому і нездоров’я, просто приєднайте прищепку на це місце. Вам вже через 20 секунд стане легше (Не забудьте звернутися до лікаря, щоб виявити першопричину дискомфорту).

3. Верхня середина вуха

Ця частина вуха пов’язана з суглобами. Натисніть на цю точку, щоб зняти біль і втому суглобів після довгого сидіння за комп’ютером.

4. Нижня серединна частина вуха

Натискання на нижню середину вуха принесе полегшення носа і горла. Це дуже зручно, коли хочеш виспатися, але не можеш через забитого носа.

Читайте також  Ніколи не сушіть випрану білизну в приміщенні

5. Над мочкою

Точка над мочкою вуха пов’язана з травленням.

Причепивши туди прищіпку, ви полегшите біль у животі і кишечнику.

Можна також користуватися цим трюком як профілактичним засобом.

6. Мочка

Ця точка пов’язана з серцем і головою. Натискайте на мочку, щоб підтримувати здоров’я серця, а також знімати мігрені і головні болі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.