Збільшені повноваження поліції на дорозі: що чекає на водіїв?

Тепер видання «Автоцентр» з’ясувало подробиці нового законопроекту №6626 «Про внесення змін до Закону України «Про Національну поліції» з приводу окремих повноважень поліції».

Його авторами виступили народні депутати Ігор Котвицький, Антон Геращенко, Людмила Денисова та Ірина Єфремова.

Проект закону покликаний уточнити повноваження Нацполіціі з метою підвищення безпеки дорожнього руху. Зокрема, він пропонує прямо прописати право поліції здійснювати автомобільне патрулювання вулично-дорожньої мережі та автомагістралей.

Крім того, депутати пропонують врегулювати повноваження поліції тимчасово затримувати транспортні засоби в передбачених законом випадках.

Повний список причин, на підставі, яких можливе тимчасове затримання транспортного засобу наведено в частині першій статті 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Важливою новацією є право Нацполіціі створити базу даних нерозмитнених авто з іноземними номерами на основі інформації від органів доходів і зборів. Облік авто на іноземній реєстрації допоможе швидко знайти власника, що необхідно, наприклад, при ДТП. Нововведення не загрожує ніякими санкціями власникам цих транспортних засобів за порушення митного законодавства, пише Automoto.ua.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.