Екстрасенси через два-три дні візьмуться за справу про вбивство Ірини Мукоїди

До них по допомогу звернулася мати затриманого 16-річного Василя, якого правоохоронці звинувачують у вбивстві 17-річної місцевої випускниці Ірини Мукоїди. Жінка переконує, що її син не вбивця.

Зневірена в об’єктивності поліції, вона вирішила встановити істину за допомогою екстpaсенсів.

– Мають приїхати учасники передачі «Битва екстpaсенсів», що виходить на СТБ, – каже кореспондент пані Наталія. – Хто саме, ще не знаю. Пообіцяли, що будуть тут через два-три дні. Звернутися до них мені порадили односельці, раз поліція не може об’єктивно розібратися у справі. Я впевнена, що мій син невинен. Його залякали, тому він у всьому зізнався. Вчора накололи чимось, ледве отямився до вечора.

Однак регіональний координатор по зв’язках із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області Володимир Шевченко, запевняє, що до підозрюваного у СІЗО ставляться нормально:

– Ми бачили його. На хлопцеві немає жодних слідів тілесних ушкоджень. Він не побитий, не наколений. Перебуває у камері для неповнолітніх, умови там задовільні. З огляду на резонанс цієї справи і те, що підозрюваним у такому вaжкому злочині є підліток, ми і надалі контролюватимемо цю справу.

Нагадаємо, 17-річну Ірину Мукоїду знайшли меpтвою близько 6 години ранку 26 червня на сільській дорозі.

Є версія, що це справа рук місцевих «мажорів». Натомість у поліції кажуть, що це все вигадки. За інформацією правоохоронців, злочин вчинив 16-річний підліток із сусіднього села. Хлопця затримали і за рішенням суду посадили в СІЗО на два місяці без права на внесення застави.

Родичі не вірять у його винуватість. Доводи правоохоронців називають «підтасованими». Тому мати підлітка, окрім адвоката, вирішила звернутися за допомогою до екстpaсенсів.

Читайте також  Прикарпатців запрошують на Всеукраїнську прощу, яку очолить Митрополит Епіфаній

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.