Все-таки були “шури-мури” : Стелла відверто розповіла усі подробиці про шоу “Холостяк-7” (відео)

Учасниця романтичного реаліті розповіла в редакції “КП в Україні” про враження від фіналу і особистих переживаннях.

Зовсім недавно відбувся фінал “Холостяк-7” (СТБ), за серце Дмитра Черкасова боролися дві учасниці – Стелла і Ліда. Як відомо, Діма віддав перевагу другій дівчині. На онлайн-конференції Стелла розповіла про участь у шоу і про свої почуття до холостяка.

– Як вас змінив проект? Чи не шкодуєте, що прийняли в ньому участь?

– Проект мене не змінив. У мене немає зіркової хвороби і я не актриса, як багато хто думав. На шоу я була справжньою. Нічого страшного, що не отримала кільце, адже на цьому життя не закінчується.

– Рідні і близькі підтримували?

– Мене ніхто не відмовляв від участі в шоу. Спочатку тато сказав, що ростив мене не для того, щоб я йшла на проект за чоловіком. Потім підтримав, адже це мій вибір. Коли почалися випуски “Холостяка” по телебаченню, я відразу вибачилася перед батьками за мою поведінку. Особливо мені було соромно за свою нецензурну лексику.

-А за і…имні моменти?

– Вибачте, але через місяць мені буде 25 років! Я доросла людина. У нас з Дімою нічого не було (разом з холостяком Стелла приймала ванну. – ред.). Ми просто цілувалися, і це було дуже мило. Я вважаю, що комусь іншому повинно бути набагато незручно, ніж мені.

– Кому саме?

-наприклад, Ліді. Там такий натяк … Я реально не знаю, чи було між ними щось, але мені здається, що було.

– Що відчули, коли в фіналі Діма відпустив вас?

– Я була готова до того, що у мене не буде кільця і ​​я не стану переможницею. Може тому були такі стримані емоції. Коли він мені говорив теплі слова, я розуміла, що зараз буде ложка дьогтю. Коли дивилася в його очі в останній раз, то мені було його шкода. У мене не було злості на нього. Я розуміла, що через деякий час Діма зрозуміє, яка людина поруч з ним. Скажу чесно – сумую за Дімою як за людиною, мені не вистачає його іноді. Можливо, ми збережемо дружні стосунки.

Читайте також  Facebook покаже новини по-новому

– Як себе почували після шоу? Депресії не було?

– Скажу чесно – чотири дні не виходила з дому, ні з ким не спілкувалася. Треба було усвідомити, що все закінчилося. Мені допомогли мої близькі люди.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...