“Хай прозріють і протверезіють Ваші чоловіки”, – прикарпатський нардеп Тимошенко оригінально привітав жінок зі святом

Прикарпатський нардеп Юрій Тимошенко у Фейсбуці опублікував оригінальне привітання з Міжнародним жіночим днем.

“8 Березня… Як багато галасу з нічого… Наче інших клопотів взагалі немає.

Припиніть вогонь, панове, не ламайте списів. Немаєте більше що робити? Згадайте про песиків, хай підкажуть ура – патріотам, що робити, коли робити нічого.

Не цікавить мене зовсім, хто це свято вигадав. Будь то єврейка чи жидівка, чи проститутка або соціалістка – однозначно вона ЖІНКА, і вона знала , що робить. Більше того, якби то залежало від мене підібрати дату для такого свята, я би вибрав саме цю. Початок весни… Народження кожної травинки і кожного листочка, що символізує материнство, і, знову ж вісімочка, той же символ безкінечності. втілений в материнстві, і цифра, яка як ніяка інша так графічно символізує жінку (з гарною, пробачте, присадибкою).

Мені вже 55 років, і все своє життя я в цей день вітав і ще Богу дякувати маю змогу вітати Маму з цим святом… А зараз, виявляється, не можна, бо хтось довідається, і скажуть, що зрадник… А мама не зрозуміє, подумає, що на старість розлюбив… А я ж навпаки, що не день люблю і жалію її, стареньку, все більше.

Тому хотів би запропонувати всім компроміс: хто хоче, той собі святкує, а хто не хоче, той ні – і лишіть, будь ласка, свої поради при собі, і не парте нікому мізки, і не заважайте іншим жити, як вони хочуть!!!

А тепер до тих, хто святкує, а ті, що не святкують, хай навіть не читають, їх то не стосується.

Любі, кохані, найрідніші і найгарніші в світі НАШІ Жіночки!!!

Читайте також  “Ви наші Герої”: Зеленський емоційно звернувся до бійців ООС. Українська армія готова до будь-якого сценарію!

Низький Вам всім уклін за Ваше до нас терпіння і Вашу до нас любов, якої ми здебільша і не варті – та просто Ви інакше і не вмієте… За діточок нам подарованих, в яких весь сенс нашого життя… Стаю на коліна перед кожною з Вас, хто пройшли Майдан і де ми без Вас ніколи б не перемогли, і перед кожною, що зараз на війні чи волонтером – бо Ви наша правда перед Богом, і тому ми вже приречені на перемогу…

Хай прозріють і протверезіють Ваші чоловіки. Хай Бог дасть кожній з Вас того простого жіночого щастя, якого кожна з Вас варта!

Моря любові і кохання, пристрасного, шаленого і неземного… з пестощами і витребеньками аж до бестями!!!” – написав нардеп.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...