Як позбутися невдач, прокльонів та негативної енергії: перевірені роками методи

Ніхто не хоче невдачі, але коли у вас трапляється низка невдалих моментів, ви можете почати запитувати, чи не живете ви під сірою хмарою.

Невезіння можна описати як серію шкідливих чи негативних подій, і іноді люди думають, що причиною невдачі є їхні власні дії.politeka.net

Як позбутися невдач?

Забобонні люди роблять різні речі, щоб відвести нещастя. У всьому світі люди мають забобони, яким вони присягаються відганяти погані енергії та злих духів, одночасно вітаючи удачу та позитивну енергію.

Деякі люди, щоб запобігти невдачі до того, як вона станеться – стукають по дереву або уникають ходити під сходами, щоб уникнути негативної енергії.

Є багато способів позбутися невдачі, очистити свій простір від негативної енергії та з оптимізмом дивитися на свій добробут.

1.Запаліть пахощі.

Пахощі не тільки допомагають вам заснути і зменшують занепокоєння, але їх приємний запах може очистити ваш простір. Пахощі використовувалися в релігійних ритуалах у Стародавньому Єгипті, Вавилоні та Греції, а також для відлякування демонів та злих духів.

Запалювання пахощів у будинку — це перший крок, який потрібно зробити, щоб запобігти невдачі та негативній енергії.

2. Не викидайте розбиті дзеркала.

Забобони навколо дзеркал і невдачі почалися, коли люди вперше побачили своє відображення. Люди вірили, що образ, який вони бачили, був їхньою душею, і пошкодження цього образу може призвести до пошкодження їхнього фізичного «я».

Щоб позбавити себе невдач, ніколи не викидайте розбиті дзеркала.

Натомість ви можете подрібнити окремі частини в пил і кинути їх за вітром або взяти одну частину дзеркала, використовуючи відображення Повного Місяця і дивлячись на уламок. Потім закопайте шматок дзеркала.

3. Носіть із собою захисні обереги.

Читайте також  Як по-новому нараховуватимуть пенсії: обіцянки і підстави

Звичайні захисні обереги включають чотирилисту конюшину, ключ і підкову.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.