Екстрасенска вважає, що війна закінчиться 2024 року.
Екстрасенска Ольга Стогнушенко прогнозує, що війна в Україні триватиме трохи більше 2 років. Вона зазначила, що третього року війни не буде.
Про це вона розповіла на ютуб-каналі “Поговоримо”.
Екстрасенска прогнозує, що війна триватиме більше 2 років. Вона вважає, що до 2025 року війна повинна закінчитись.
“Не має на це можливостей. Ми швидко повинні вийти зі стану війни. Не буде третьої роковини війни. І нехай це справдиться. Цього хочуть усі адекватні люди”, – сказала Ольга Стогнушенко.
Вона зазначає, що буде “дві перемоги”, тобто 2 події, які ознаменують закінчення війни.
“Я бачу, що буде, але не бачу коли. Бо наше життя не складається із часових проміжків, це – вир подій”, – сказала вона.
Екстрасенска зауважила, що обстріли України стрімко припиняться.
“Буде тиша. І вона буде такою нервовою. Обстріли припиняться, зупинка буде раптовою. Буде різка заява, що кінець. Це буде і це буде у цьому році. Нехай це станеться”, – сказала Ольга Стогнушенко.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook