Люди вам повірили! А Ви що? Притулу таким ще ніхто не бачив! Сергій не витримав «Мені соромно! Люди ж не сліпі!”… Реакція ж Президента…

Люди вам повірили! А Ви що? Притулу таким ще ніхто не бачив! Сергій не витримав «Мені соромно! Люди ж не сліпі!”… Реакція ж Президента…

Ви показуєте українцям ганебний приклад, як не треба себе поводитись під час війни з окупантами.

Про це заявив волонтер Сергій Притула повідомляє korupciya.com

Коли більш-менш вляглося, до столиці почали повертатися ті, хто проводив час у відносно більш безпечних місцях. Люди почали займатися міні-політикою. Але ж потім воно наростає і наростає. І де вони раніше кусали один одного – зараз почали гризтися», – переконаний Притула.

Він зазначив, що не можна зараз гризтися. Люди не сліпі – ми бачимо, як почали знову працювати ботоферми.

Ми бачимо, як різні люди на зарплаті одних, других, третіх почали зараз текстами валити один одного. Нащо ви їх стравлюєте? Як так, що люди кожен день витрачають на допомогу армії, а хтось витрачає купу бабла на ботоферми, чорний піар і срачі.

«Мені соромно, тому що при тих людях, які зараз об’єдналися, які так турбуються один про одного, люблять один одного, свою армію, свою країну – ви, які називаєте себе елітами і мають вести як лідери, показуєте дуже поганий приклад. Мені за вас дуже соромно, і я маю велике прохання: будь ласка, припиніть ці речі, срачі. Давайте виграємо, закінчиться війна – потім бийте один одному морди в парламенті, ходіть до Савіка Шустера, але не зараз. На вас люди дивляться”, – зазначив Сергій Притула.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.