Погода піднесе сюрпризи після Нового року: синоптики розповіли, якою буде зима

Минулої зими виявилося дуже теплою, що допомогло жителям України на тлі боротьби з російськими окупантами та постійними атаками по енергетичній інфраструктурі. Цього року цей час також обіцяє стати “союзником” українців, але без “сюрпризів” не обійтися.

Про це повідомляє “Телеграф”.

Прогнозом на новий сезон поділилися завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів погоди УкрДМІ Вазіра Мартазінова, кліматолог Світлана Бойченко та народний синоптик Володимир Деркач.

За словами Бойченка, клімат у нашій країні останнім часом змінюється у бік потепління, особливо це можна помітити взимку, але на загальному тлі теплих зим не обійдеться без вкраплень прохолодних днів.

Згідно з прогнозом синоптика Володимира Деркача, під час першого зимового місяця не потрібно чекати на серйозні морози, — перша третина грудня буде найхолоднішою, після чого поступово теплітиме. Істотних опадів він також не прогнозує.

Вазіра Мартазінова повідомляє, що морози в країну прийдуть у січні та лютому, тоді на українців можуть очікувати різкі періоди похолодання.

“Поки що складно прогнозувати, коли саме вони будуть, але в тому, що це точно станеться, приходять усі вчені. У лютому можуть бути окремі дні різкого похолодання до температур з позначкою мінус: 10-15 градусів морозу. Такі дні обов’язково мають бути в січні та лютому, але їх не так багато”, – розповіла українцям експерт.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.