Це доб’є Росію! Дуда влупив: на очах у всіх -сильний ляпас Путіну. Таке вперше — Кремль в агонії. Браво!

Президент Польщі, Анджей Дуда, наголосив на критичному значенні підтримки Заходу для України в її боротьбі проти агресивних дій Росії. Він вважає, що ця підтримка не лише відіграє ключову роль у захисті України від військової загрози з боку Москви, але й має далекосяжні наслідки для міжнародної безпеки взагалі.

Анджей Дуда вірить, що невдача Росії в її військовій кампанії проти України послужить як превентивна міра для запобігання майбутнім конфліктам в регіоні та світі взагалі.

Під час спілкування з журналістами після дебатів Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку, польський лідер підкреслив, що головною метою є забезпечення того, щоб Росія не могла змінювати кордони Європи за допомогою військової сили.

“Йдеться про те, щоб переконатися, що Росія не зможе легально насильно перемістити кордони в Європі”, — сказав він.

Відзначаючи глобальний вплив ситуації, Дуда сказав, що стабільність в регіоні важлива не тільки для Європи, але і для Сполучених Штатів. Він відхилив будь-яку можливість компромісу, заявляючи, що реальний мир може бути досягнутий тільки в разі, якщо Україна відновить контроль над своїми територіями за допомогою міжнародної спільноти. Таке відновлення, на думку Дуди, буде остаточним свідченням того, що амбіції Росії були подолані.

“Росію можна зупинити лише в тому випадку, якщо вона буде переможена, а вона буде переможена, коли Україна витіснить російську армію з окупованих територій, завдяки допомозі США, завдяки допомозі Заходу, і коли вона відновить контроль за межами своїх міжнародно визнаних кордонів”, — наголосив Дуда.

Нагадуємо, Європейський Союз готує 12-й пакет санкцій проти Росії. Його офіційне введення очікується у перших числах жовтня, або ж під час майбутнього саміту ЄС-США, дата проведення якого досі не узгоджена.

Читайте також  Сьогодні Всесвітній день сексу: 40 способів отримати "це" вже сьогодні

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.