В Україні підвищили зарплати співробітникам держустанов та соцпрацівникам

Окремі категорії українців щомісяця отримуватимуть надбавки до зарплати. Відповідне рішення ухвалив Кабмін на засіданні.

Кабмін підвищив зарплати співробітникам держустанов та соцпрацівникам в Україні – today.ua
У прес-службі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомили, що йдеться про підвищення окладу на 50-100%. Доплати нараховуватимуть щомісяця. Вони передбачені для працівників державних установ, а також для соціальних працівників, діяльність яких проводиться на небезпечних територіях. Йдеться про регіони з активними чи потенційними бойовими діями.

За даними відомства, надбавки до зарплат нараховуватимуть у період воєнного стану. Очікуються наступні розміри доплат:

працівникам державних установ, організацій та установ, які працюють на територіях можливих бойових дій – 50% посадового окладу, а на територіях активних бойових дій – 100% посадового окладу;
працівникам сфери соціальних послуг комунального сектору, які діють на територіях, на яких ведуться бойові дії – 100% посадового окладу. Це населені пункти, якими не визначено дату завершення бойових дій (дата припинення можливих бойових дій). Вони визначені Переліком територій, затвердженим наказом Мінреінтеграції №309.
“Постанова була прийнята за поданням Мінекономіки та підтримана Мінреінтеграції”, – зазначили у відомстві.

Українці можуть втратити пенсії
Пенсіонери, які не зніматимуть чи не витрачатимуть гроші з пенсійного рахунку протягом шести місяців, можуть втратити виплати. Банки на вимогу Пенсійного фонду зможуть забрати кошти з рахунку пенсіонера, якщо видаткові операції за ним були відсутні протягом шести місяців. Верховна Рада ухвалила за основу відповідний законопроект №9453. Ініціатором проекту виступив Кабмін від імені Міністерства соціальної політики.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.