Неможливо дивитись без сліз…Діти 1,5 роки не бачили маму! До України з РФ повернули двох дітей, їхня мати була звільнена з nолону в жовтні – штаб

До України 6 липня вдалося повернути двох незаконно вивезених у p0сію дітей, повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Там додали, що їхня мати – бойовий медик – була звільнена з р0сійського n0лону в жовтні минулого року.

«Сьогодні повертаємо додому незаконно вивезених до p0сії українських дітей – 6-річного Рената і 10-річну Варвару. Їхню матір, бойового медика, звільнили під час великого обміну в жовтні 2022 року. Вони з чоловіком давно чекали на повернення своїх дітей, яких Росія незаконно депортувала, намагаючись приховати викрадення», – написав у телеграмі голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

Раніше штаб повідомив, що 6 липня у рамках обміну полоненими до України вдалося повернути 43 військових і двох цивільних.

На сьогодні, за даними української влади, офіційно відомо про майже 20 тисяч дітей, депортованих p0сією з 0kупованих територій України.

17 березня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт nутіна, а також уповноваженої з прав дитини при президентові РФ Марії Львової-Бєлової.

За версією суду, Путін та Львова-Бєлова особисто відповідальні за примусову деn0ртацію дітей із окупованих українських територій до p0сії. У РФ після ордеру на арешт Путіна і Львової-Бєлової заявили, що повернуть дітей Україні, коли будуть «безпечні умови».

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.