COVID-19 стане частиною сезонних випадків грипу та ГРВІ: на Івано-Франківщині підбили підсумки пандемії

З 1 липня Кабмін скасував дію карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією COVID-19. Втім, ковід нікуди не зник. Захворювання буде частиною випадків грипу та ГРВІ, які реєструються кожного року в осінньо-зимовий період.


За словами головного державного санітарного лікаря Прикарпаття, на коронавірус в області захворіло 201 475людей, з них – 13 554 дітей. Летальних випадків зареєстровано 3 705, зокрема померли 8 дітей і 54 медичних працівники.

«Сезонна активність може загрожувати черговим осіннім спалахом COVID-19. Тож, вакцинацію треба продовжувати, щоб поновити захист і мати сформований імунітет та не піддавати себе зайвим ризикам», – наголосив генеральний директор ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» Руслан Савчук.

Руслан Савчук розповів, що ключовим у вакцинальнійкампанії від COVID-19 є охоплення повним циклом вакцинації не менше 70% дорослого населення. Наразі повний курс щеплення отримали 46, 6% жителів Івано-Франківської області.

Відомо, що до кінця 2024 року підтверджені поставки вакцин за міжнародною ініціативою COVAX. Тому щеплення проти COVID-19 залишаться безкоштовними і доступними.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.