Володимир Остапчук виїхав із України, щоб влаштувати тусовку для росіян

Володимир Остапчук потрапив у серйозний скандал, оскільки виїхав з України та провів захід, на якому були присутні росіяни.

Відомий український телеведучий Володимир Остапчук, як виявилося, вирушив за кордон (хоча виїзд для чоловіків заборонено), щоб відсвяткувати День Народження колишньої, а можливо, і поточної дружини російського олігарха, Юлії Буряк на острові Міконос, Греція.

Дівчина є українкою та екс-дружиною одеського медіамагната Артема Вознюка, якого можна знати такими компаніями, як “Одеса-Кіно” та “Просто Раді.О”. Ще до початку повномасштабної війни Юлія переїхала до російської столиці і вийшла заміж за Леоніда Арапова – воронезького “алюмінієвого короля”. Два роки тому, на 30-річчя Юлії Буряк приїжджали Володимир Жириновський, Григорій Лепс, Валерій Меладзе, гурт “Ленінград” та Ксенія Собчак.

Хто саме з гостей був на Міконосі цього разу, невідомо, оскільки іменинниця просила не розміщувати жодних інформаційних матеріалів.

Проте деякі люди не дотримувалися цього запиту… тому вже незабаром стало відомо про присутність Володимира Остапчука на цьому заході. Володимир Остапчук вів цей захід і на ньому точно були росіяни, зокрема Ганна Івченко.

Сам ведучий не публікував геолокацію… чого не змогла зробити його молода кохана. Вона якось опублікувала у Instagram Stories кадри з Міконоса. Тому Остапчуку довелося публічно пояснюватись і навіть звільнити свого асистента, який “не впорався зі своєю роботою” і не перевірив, чи росіяни будуть на Дні Народження.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.