Яка зарплата в поліціянтів України 2023 року

Скільки отримують поліціянти сьогодні, з чого складається їхнє грошове забезпечення.

Які зарплати у працівників Нацполіції, з чого складається їхнє грошове забезпечення
Відповідно до частин першої та другої статті 94 Закону України “Про Національну поліцію” поліціянти отримують грошове забезпечення, розмір якого визначається залежно від посади, спеціального звання, строку служби в поліції, інтенсивності та умов служби, кваліфікації, наявності наукового ступеня або вченого звання.

Як повідомили в Національній поліції, грошове забезпечення поліціянтів складається з таких частин:

Посадового окладу за займаною посадою.
Окладу за спеціальним званням.
Щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер).
Премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Який середній розмір заробітної плати поліціянтів в Україні
Від лютого 2023 року щомісячне (основне) грошове забезпечення без додаткової винагороди для працівників Нацполіції виросло. Сьогодні, як повідомили в Нацполіції, поліціянти в Україні отримують не менше 17 000 грн на місяць.

Згідно з даними сайту work.ua, в середньому поліціянт в Україні заробляє 19 500 грн на місяць.

Додаткова грошова винагорода поліціянтів: скільки отримують та від чого вона залежить
Згідно з Наказом № 38, який вніс зміни до Порядку № 775, на період дії воєнного стану додаткова винагорода поліціянтам виплачується в розмірах:

До 10 тисяч грн – поліцейським, крім тих, які вказані у п. 2, пропорційно в розрахунку на місяць, а тим із них, які здійснюють повноваження поліції в місцях завдавання ракетних ударів та/або ударів безпілотних літальних апаратів, розмір цієї додаткової винагороди збільшується до 30 000 гривень у розрахунку на місяць пропорційно часу їх здійснення.
До 30 тисяч грн – поліціянтам, які проходять службу на територіях Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей, окремих районів і громад Дніпропетровської, Миколаївської, Чернігівської, Сумської області пропорційно в розрахунку на місяць.
До 100 тисяч грн – поліціянтам, зазначеним у підпунктах 1, 2, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах їх ведення (здійснення), зокрема на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями Сил оборони та позиціями військ держави-агресора, у період здійснення зазначених заходів, у розрахунку на місяць пропорційно участі в бойових діях або заходах.

Читайте також  “Через 7 хвилин після госпіталізації”: На Кіровоградщині померла жінка з коронавірусом

Зарплати у працівників Нацполіції, з чого складається їх грошове забезпечення
Відповідно до частин першої та другої статті 94 Закону України Про Національну поліцію поліціянти отримують грошове забезпечення, розмір грошового забезпечення поліціянтів визначається залежно від посади, спеціального звання, строку служби в поліції, інтенсивності та умов служби, кваліфікації, наявності наукового ступеня або вченого звання.

Як повідомили у Національній поліції зазначили, грошове забезпечення поліціянтів складається з таких частин:

Посадового окладу за займаною посадою.
Окладу за спеціальним званням.
Щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер).
Премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Який середній розмір заробітної плати поліціянтів в Україні
Від лютого 2023 року щомісячне (основне) грошове забезпечення, без додаткової винагороди, для працівників Нацполіції виросло. Сьогодні, як повідомили у Нацполіції, поліціянти в Україні отримують не менше 17 000 грн за місяць.

Згідно з даними сайту work.ua в середньому поліціянт в Україні заробляє 19 500 грн на місяць.

Додаткова грошова винагорода поліціянтів: скільки отримують та від чого вона залежить
Згідно з Наказом № 38, який вніс зміни до Порядку № 775 на період дії воєнного стану додаткова винагорода поліціянтам виплачується в розмірах:

До 10 тисяч грн – поліцейським, крім тих, що вказані у п. 2, пропорційно в розрахунку на місяць, а тим з них, які здійснюють повноваження поліції в місцях завдання ракетних ударів та/або ударів безпілотних літальних апаратів, розмір цієї додаткової винагороди збільшується до 30000 гривень у розрахунку на місяць пропорційно часу їх здійснення.
До 30 тисяч грн – поліціянтам, які проходять службу на територіях Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей, окремих районів та громад Дніпропетровської, Миколаївської, Чернігівської, Сумської області пропорційно в розрахунку на місяць.
До 100 тисяч грн – поліціянтам, зазначеним у підпунктах 1, 2, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах їх ведення (здійснення), зокрема на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора, у період здійснення зазначених заходів, у розрахунку на місяць пропорційно участі в бойових діях або заходах.

Читайте також  У Франківську поліція розшукала дівчину, яка втекла з лікарні (фото)

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.