Мати звинуватила медиків, що під час пологів вони вiдiрвали гoлoву її немовляті: Шoкувaльні подробиці

Батьки дитини вимагають покарати лікарів.

У Бразилії батьки звинуватили медиків у тому, що під час пологів вони відірвали голову їхньому немовляті, а щоб ніхто цього не помітив – пришили назад.

Про це пише dailystar.co.uk.

Мати дитини Раніелі Коельо Сантос та батько Віктор да Сілва подали до суду після жахливого інциденту, що стався 1 травня в лікарні Hospital das Clinicas в Белу-Орізонті, Бразилія.

Вони стверджують, що новонароджена дівчинка Емануель була живою під час пологів, але медики нібито відірвали голову її дитині. Раніелі стверджує, що коли їй повернули немовля, то шия дитина була зашитою.

“Я прокинулася, вона сказала: “Ти прокинулася, мамо? Давай попрощаємося з твоєю донькою”. Потім вони принесли її одягнену, упаковану. Але моя мама розстебнула одяг дитини, хоч вони намагалися перешкодити їй розстебнути одяг, і тоді ми побачили, що її шия була зашита, повна слідів”, – згадує жінка.

Роніеллі була на сьомому місяці вагітності, коли у неї почалися пологи. У дитини була діагностована проблема з легенями, що означало, що вона могла не вижити, але батьки наполягають на тому, що її серце билося ще до того, як їй відірвали голову.

Батько немовляти був присутнім під час пологів, проте його вивели охоронці з палати, коли почались проблеми.

У лікарні запропонували батькам заплатити за похорон немовляти, проте батьки відмовились. Вони звернулись до поліції та вимагають покарати медиків, щоб інші батьки з подібним не стикались.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.