Перехід на літній час 2023: Що варто знати українцям

В Україні щороку переводять час двічі на рік.

Перехід на літній час 2023 цьогоріч відбудеться вночі, з 25 на 26 березня. О третій годині ночі переводять годинники з 03:00 на 04:00. Про це пише ПІК з посиланням на ВІКНА.

“Це відбувається для того, щоб адаптувати робочі години під світловий день. Як наслідок, працівники мають змогу раніше починати роботу. Крім цього, існує ще одна причина для переведення — економія електроенергії”, – йдеться у повідомленні.
Телефони та смарт-годинники здійснюють перехід самостійно (як і деяка інша, сучасна техніка). Однак старі телефони та механічні годинники треба переводити самостійно.

Що ж робити, щоб легше пережити переведення часу
Через те що перехід часу порушує сон, не варто після пробудження різко вставати з ліжка. Полеж іще кілька хвилин, щоб організм адаптувався до нового часу пробудження. Найголовніше — спокійно відійти від сну і привести себе в стан неспання.
У цей період рекомендується пити кілька чашок зеленого чаю на день.
Намагайся більше гуляти та вживати вітаміни, які допоможуть легше перенести період адаптації. Якщо перший час тобі важко через переведення годинника, намагайся не їздити за кермом і не виконувати роботу, яка через втрату пильності може призвести до травмування.
Намагайся лягати спати на 30-40 хвилин раніше звичайного часу. Швидше заснути ввечері допоможе теплий душ, а вранці прокинутися — контрастний.
Не користуйся гаджетами перед сном.
Відмовся від кофеїну в другій половині дня. Краще пити трав’яний чай з ромашки чи м’яти.
Переглянь час вечері. Їж за три – чотири години до сну.
Розпочинай свій ранок із зарядки. Не завадить так робити й протягом року. Ніщо так не бадьорить зранку, як легка гімнастика.
Усі важливі справи роби ввечері. Під час адаптації організму до нового часу правило ранок вечора мудріший не працює.

Читайте також  Цього тижня Україна переходить на літній час: коли і як це пережити

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.