Вікторія Апанасенко на “Міс Всесвіт” вразила сукнею з вишитим серцем та шлейфом-прапором. Фото

У Новому Орлеані триває конкурс краси “Міс Всесвіт”, який стартував 11 січня. Україну на міжнародній сцені представляє 28-річна модель із Чернігова Вікторія Апанасенко. Дівчина знайомить увесь світ із нашою культурою, демонструючи приголомшливі вбрання талановитих українських дизайнерів. Цього разу красуня здивувала виходом у вечірній сукні від Івана Фролова.

Фото поділилася Апанасенко у своєму Instagram. Вона з’явилася у вбранні чорного кольору, що символізує темні часи України. Вишите вручну синьо-жовте серце – це частина благодійного проєкту FROLOV. Кожна продана річ з таким елементом дизайну робить внесок у фонд Єфросініної й спрямована на допомогу дітям, які постраждали під час війни (щоб подивитися фото та відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Чорний колір – це колір жалоби, він показує ціну нашої свободи. Але також це описує силу і внутрішню рішучість. Нагадування, що найтемніший час перед світанком”, – йдеться під публікацією у Вікторії.

Родзинкою сукні став синьо-жовтий шлейф – колір свободи українців. Також вбрання прикрашене золотими кристалами над синьо-жовтим серцем. Це про сильний дух нашого народу, який бореться за майбутнє своїх дітей, символ життя і світла, що випромінюється нескореними людьми.

Вікторія Апанасенко на''Міс Всесвіт'' вразила сукнею з вишитим серцем та шлейфом-прапором. Фото

Вікторія Апанасенко на''Міс Всесвіт'' вразила сукнею з вишитим серцем та шлейфом-прапором. Фото

“Крута і вишукана сукня”, “Реально красиво. Вишукано, елегантно, з глибоким змістом, майстерно виконано”, “Це наше сьогодення, виражене дизайнером і Вікторією. Супер”, “Крутезний образ. Як на мене, він навіть кращий за “Воїн світла”, тому що більш жіночний”, “Дуже граціозне вбрання, яке запам’ятовується”, – українці залишили приємні слова під знімками.

Вікторія Апанасенко на''Міс Всесвіт'' вразила сукнею з вишитим серцем та шлейфом-прапором. Фото

Сам дизайнер коментує свій витвір так: “Ми у FROLOV вважаємо дуже важливим не тільки допомагати армії та всім постраждалим від терористичних дій Росії, але й знаходити в собі сили продовжувати свою звичну діяльність, щоб використовувати будь-які можливості спілкуватися зі світом та розповідати про нашу боротьбу у час війни.Для нас було важливо, щоб дизайн нашої сукні став меседжем на майданчику MISS UNIVERSE”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)


 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.