Звільнена з полону прикарпатська журналістка відпочивала в Криму із терористом з ЛНР

Як повідомляли сьогодні вранці терористи звільнили з полону двох жінок. Серед них — журналістка із Прикарпаття Ольга Сворак, яка, як з’ясувалося, серед терористів має коханого.
image_-3-__large

Хто така Ольга Сворак та як вона потрапила на окуповану територію, намагався з’ясувати блогер Мирослав Олешко, який опублікував відео допиту журналістки, пишуть Вікна.
”Зверніть увагу на її “допит”. Сворак поводиться абсолютно спокійно, врівноважено, не нервує, ніби нічого страшного не сталося. На її обличчі — рум’яна, тіні, помада. Нічого не потекло від сліз, напевно, терористи в полоні завжди дають фарбується полоненим”, — акцентує блогер.

”Далі Сворак заявляє, що вона поїхала до свого коханого, який є терористом терористичної організації Кремля “ЛНР”. І це абсолютна правда. Її слова про те, що її вербувала СБУ — брехня. Не завербує СБУ жінку, у якої коханий, її сила і опора, — терорист “ЛНР”, — припускає Мирослав Олешко.
У друзях у Сворак блогер знайшов в розділі “колеги” одіозного Руслана Коцабу. Його, нагадаємо, понад рік обвинувачували у державній зраді та перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань. Скандального блогера виправдали, проте, Мирослав Олешко називає його колабораціоністом.
”У жовтні 2015 року Сворак їздила в окупований Крим, де провела відпочинок з терористом. На фото вона стоїть разом з чоловіком, на грудях якого значок “Новоросії”, — йдеться у блозі.

image_-2-3

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.