На Прикарпатті можуть не працювати сирени

Через те, що російські терористи систематично обстрілюють енергооб’єкти України, в Івано-Франківській області можливі перебої в роботі системи оповіщення населення, повідомила очільниця ОВА Світлана Онищук.

“Це пов’язано з тим, що електромеханічні сирени без відповідного електропостачання належно не працюють. Частина приміщень області, у яких розміщена апаратура системи оповіщення, забезпечена генераторами. Тому вони працюють безперебійно. Для вирішення проблеми ми також залучаємо правоохоронців, рятувальників, які через гучномовці сповіщатимуть про повітряну тривогу. Для цього будуть залучені наряди, які перебувають на чергуванні”, – повідомляє Онищук.

Якщо станеться так, що живлення не буде довше, окрім сирен на вулиці, про повітряну тривогу чи її відбій на Івано-Франківщині шукайте на таких інформаційних ресурсах: радіостанціях “Українське радіо”, Західний полюс”, “РАІ”, “Вежа”, “Максимум”, “Люкс”. Тому Онищук рекомендує придбати радіоприймачі ФМ-діапазону з комплектом додаткового живлення (батарейки, акумулятори тощо).

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.