Мер Івано-Франківська закликав жителів багатоповерхівок виїхати на зиму у села

Мiський голова Iвано-Франкiвська Руслан Марцiнкiв закликав мешканцiв багатоповерхiвок на якийсь час переїхати в село до родичiв чи знайомих.

За словами мера, ситуацiя з вимкненням електроенергiї буде погiршуватися надалi i аварiйнi вiдключення можуть тривати не годинами, а днями.

“Рекомендую знайти мiсце перебування в сiльськiй мiсцевостi або в iндивiдуальних будинках. Хтось може мати родину, знайомих у селах. Бажано домовитися про проживання, дуже важко буде виживати в багатоквартирних будинках”, – сказав Марцiнкiв в ефiрi на радiо “Захiдний полюс” 17 листопада.

Мiсто готує пункти обiгрiву для жителiв багатоповерхiвок, проте вони не зможуть вмiстити усiх охочих. Разом iз тим, мешканцiв прилеглих до Франкiвська сiл закликають прийняти у себе на зиму жiнок i дiтей.

Мер Франкiвська зазначив, що внаслiдок росiйських обстрiлiв i проблем з електропостачанням, наразi без опалення залишається 53 багатоквартирнi будинки. Всього у мiстi їх понад 2000. На мiсцi працюють аварiйнi бригади, але спрогнозувати точний час вiдновлення опалення поки що неможливо.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.