“Випала карта Дuявoлa”: Тарологиня чітко пояснила, що робитиме путін, і коли закінчиться війна

Екстрасенска і тарологиня Анна Атаманова пояснила справжні цілі мобілізації в Росії та сказала, чи закінчиться війна в 2022 році.

Як інформує “НВ”, путін після 7 місяців прихованої мобілізації та війни відкрито ініціював призов чоловіків для війни в Україні.

Багато тарологів та астрологів казали, що війна може закінчитися восени або взимку 2022 року.

Якою датою закінчиться війна та чи буде толк від мобілізації в Росії ― розповіла Анна Атаманова.

«Може вони й знайдуть частково ту кількість людей, на третину. Але люди будуть протистояти цьому та намагатися уникнути мобілізації. Бо вони були впевнені в перемозі Росії, але зараз, коли пішла інша хвиля ― вони розуміють, що половина, як мінімум, йде на смерть.

Карта Диявола випала ― будуть великі розчарування та втрати», ― каже вона про провалену мобілізацію в РФ.

За словами екстрасенса, росіяни можуть тільки шантажувати світ, тиснути, лякати та займати шкідництвом.

«Наша армія буде кріпнути, а їх нести втрати. Тримати у напрузі весь світ ― бо іншого шляху нема, вони розуміють, що вже програли», ― додала Анна.

Російські війська до кінця року навряд чи покинуть Україну. Тарологиня вважає, що через рік все буде ясно та спокійно. Проте, вже й зараз удача буде на стороні України, бо росіяни навіть не знають, за що воюють.

«Багато хто буде намагатися здатися з їх боку, будуть не малі втрати ― випала карта обнулення й Кара Божа. Однозначно. Українська армія з кожною годиною, з кожним днем сильніше.

Тут навчання та мотивація важливі. У росіян немає мотивації ― вони самі не розуміють, для чого це їм треба. Але це не піднімає бойовий дух. Вони налякані та розсіяні.

Читайте також  Надихаюче звернення 83-річної бабусі до своєї подруги, яке змушує задуматися про своє життя

Ми йдемо за життя наших дітей, країну, батьків, тому, це зовсім інші сили», ― вважає експертка, додавши, що Добро переможе Зло.

Проте зараз нашим людям дуже важко в окупації. В душі вони не хочуть бути з Росією, але українцям на окупованих територіях варто ще трохи почекати.

«Головне, щоб вони розуміли, що це обман. Путін ніколи своє слово не тримав. Не думайте, що, якщо ви будете з ними, вам буде легше. Це не правда. Це країна, яка тоне ― човен, який йде на дно», ― каже вона.

Анна розглянула можливість перенесення війни на територію Росії ― коли Україна буде обстрілювати РФ.

«Ми можемо нанести удар, до кінця року будуть якісь моменти, коли ми будемо показувати, що ми також можемо атакувати. Але не так сильно та потужно. Є такі рамки та умови, які нас стримують ― карта Диявола», ― вважає тарологиня.

Хоча Путіна в Росії замінять, але режим до кінця не зміниться ― думає Атаманова.

«Не зміниться. Вони тимчасово притихнуть. Будуть заварушки, будуть поводити себе тихо. Будуть піднімати питання про відділення країни, які були приєднані. Влада буде намагатися це придушити. Вони себе підстрахували, тому відправляють чоловіків як гарматне м’ясо», ― сказала експерт з магії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.