На Франківщині від отруєння грибами померла 9-річна дитина (ВІДЕО)

Отруєння трагедія трапилася на початку вересня. Медики розповідають – із симптомами тяжкої інтоксикації пацієнта госпіталізували спочатку до районної лікарні, а потім і в ОДКЛ.

Попри всі старання лікарів, врятувати життя не вдалося. Що саме вбило дитину, достеменно має з’ясувати експертиза. Попередньо медики припускають – це бліда поганка. Через токсини відмовили внутрішні органи.

“Цього року це перший летальний випадок пацієнта 9 років внаслідок отруєння грибами. За три дні до поступлення у районну лікарню рідні вказують, що пацієнт мав факт поїдання цих грибів. Вказують на те, що гриби були схожі на гриб-парасольку. Токсини потрапляють в організм, спочатку у печінку, де катастрофічно її руйнують. Друга проблема блідої поганки – вона уражає критично нирки”, – говорить медичний директор ОДКЛ Ярослав Семкович.

Медики вкотре наголошують, що дітям раннього педіатричного віку вживати гриби заборонено. Адже отруїтися дитина може і їстівними грибами, інформує “Галка” з посиланням на канал “402”.

“У нас були випадки, коли діти одного чи двох років потрапляли в реанімацію, бо їли грибні страви на святий вечір чи під час інших застіль. У грибах немає ніяких поживних елементів, без яких не може прожити дитина”, – додає Семкович.

Дітям раннього шкільного віку також не рекомендується вживати гриби, але дозволено вже у препубертаті та пубертаті.

Головне фото ілюстративне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.