“Ти тепер відповідальний за всю родину”: Тіна Кароль зустрілась із хлопчиком, для якого придбала квартиру (ВІДЕО)

Відома співачка Тіна Кароль вперше зустрілася із 9-річним автором щоденника із окупованого Маріуполя Єгором. Артистка придбала квартиру та хлопчика та його сім’ї на Заході України. Перша зустріч із хлопчиком відбулась у Києві.

Про це розповідає ТСН.ua.

Артистка давала концерт у столичному метро на станції “Майдан Незалежності”, куди і прийшов маленький Єгор разом з родиною.

Це був перший великий виступ Тіни в Україні від початку повномасштабної російської агресії. Вже після концерту співачка зізналася, що на емоціях навіть забула слова першої пісні.

“Пісню “Закрили твої очі” я знаю назубок, а тут я стою і думаю: “Ти думала, тебе вже ніщо не може збити, а тут аж мозок відбило”, – поділилася артистка.Спочатку Єгорчик боявся вийти на сцену до Тіни, втім коли зірка про нього заговорила, подарував їй букет квітів та поцілував.

А вже після концерту Єгорчик з родиною пройшов до імпровізованої гримерної співачки, яку організували в одному з підземних кабінетів.

Єгор із сестрою Веронікою давно живуть без батька. Бабуся Тетяна Іванівна вперше особисто дякує співачці за квартиру. А Тіна, яка теж сама виховує сина, дає настанови хлопцю.

“Чуєш, ти тепер відповідальний за всю родину! У тебе три дівчини – мама, сестра, бабуся. Маєш тримати отак докупи, в чоловічих руках”, – порадила Тіна хлопчику.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА: