Тіна Кароль вперше зустрілася з 9-річним хлопчиком з Маріуполя, якому купила квартиру

9-річний Єгор, вперше зустрівся з Тіною Кароль, яка придбала родині хлопчика квартиру на заході України.

Довгоочікувана зустріч Тіни Кароль та 9-річного Єгора, чий щоденник, який він вів, не залишив байдужим нікого в усьому світі, сталася у Києві.

Не так давно Тіна Кароль дала концерт у столичному метро на станції “Майдан Незалежності”, куди прийшов маленький Єгор разом з родиною.

,,Це був перший великий виступ Тіни в Україні від початку повномасштабного вторгнення. Вже після концерту співачка зізналася, що на емоціях навіть забула слова першої пісні.

“Пісню “Закрили твої очі” я знаю назубок, а тут я стою і думаю: “Ти думала, тебе вже ніщо не може збити, а тут аж мозок відбило”, – поділилася артистка.

Спочатку Єгорчик боявся вийти на сцену до Тіни, втім коли зірка про нього заговорила, подарував їй букет квітів та поцілував.

А вже після концерту Єгорчик з родиною пройшов до імпровізованої гримерної співачки, яку організували в одному з підземних кабінетів.

Єгор із сестрою Веронікою давно живуть без батька. Бабуся Тетяна Іванівна вперше особисто дякує співачці за квартиру. А Тіна, яка теж сама виховує сина, дає настанови хлопцю.

“Чуєш, ти тепер відповідальний за всю родину! У тебе три дівчини – мама, сестра, бабуся. Маєш тримати отак докупи, в чоловічих руках”, – порадила Тіна хлопчику.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.