“Зaдyшити Путіна”: політтехнолог розповів про таємні переговори за спиною у диктатора

Шейтельман каже, що переворот у Кремлі може організувати ФСБ.

У той час, як диктатор Путін нібито проводить “спецоперацію” в Україні, за його спиною групи впливу ведуть переговори про зупинення війни.

Про це розповів “Апострофу” політтехнолог Михайло Шейтельман.

Для оточення Путіна війна, пояснює він, є питанням фінансів і можливості красиво жити на Заході.

“США не про все розповідають про дипломатичний і розвідфронт. Є група олігархів, яка веде переговори, і є група ФСБшників, яка також веде такі переговори”, – підкреслив експерт.

За його словами, ніхто, крім секретаря Радбезу РФ Патрушева і близького оточення Путіна, не можуть натякнути йому на зміну війни. Патрушев же, незважаючи на переговори із Заходом, навряд чи прийде з їх результатами до диктатора.

“Навпаки, маючи результати, він скаже Путіну, мовляв, велике спасибі, ось тобі пенсія і пора на спокій. Тобто після досягнення домовленостей буде якийсь палацовий переворот, адже очевидно, що Путіна ні на що вмовити неможливо”, – пояснив політтехнолог.

За прогнозом Шетельмана, в Кремлі не буде “чисток”, тому що вони не в стилі Путіна, який нібито живе в конкурентному полі і прекрасно це розуміє. За відсутності реальних виборів жорстка конкуренція в самому Кремлі, додає він.

Місце Путіна в Кремлі може зайняти той, хто запропонує тисячам людей кращі умови, ніж нинішній президент РФ, каже політтехнолог. У тому числі – збереження мільярдерами особняків, яхт і рахунків з мільйонами доларів, які у них були до повномасштабного російського вторгнення в Україну.

“Зрозуміло, що ніхто не говорить, мовляв, давайте задушимо Путіна. Всі говорять про якісь інтереси в цих переговорах по війні. Але коли дійде до стадії “задушити Путіна” – то ми про це знати заздалегідь не будемо. Але швидше за все ФСБ це і реалізує. Адже ФСБ – це вже найбільша політична партія”, – резюмував експерт.

Читайте також  "Росія – не агресор": канал Медведчука перед виборами покаже фільм з Путіним

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.