Казахстан – штучна держава і Грузія – частина РФ: що понаписував у своєму пості, який потім прибрали, Дмитро Медведєв

Російський політик Дмитро Медвєдєв опинився в епіцентрі скандалу.

Він звинуватив Казахстан у геноциді росіян і заявив, що Грузія має бути повністю окупована.

Про це він порозмірковував у своєму “ВКонтакте”.

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв на своїй сторінці в соціальній Мережі “ВКонтакте” опублікував пост, в якому звинуватив Казахстан у геноциді росіян та заявив про возз’єднання СРСР військовим шляхом.

У своєму опусі Медведєв все ще сподівається, що російським військовим вдасться захопити Київ та анексувати інші території. Він також переключився на Грузію та Казахстан, натякнувши, що ці країни штучно створені і мають бути у складі Росії.

Основні тези з повідомлення Медведєва:

“всі народи, що населяють колись великий і могутній Радянський Союз, знову житимуть разом у дружбі та взаєморозумінні”;
“після звільнення Києва та всіх територій Малоросії… Русь знову стане єдиною, могутньою та непереможною, як і тисячу років тому за часів Давньоруської держави”;
“Після цього, під єдиною рукою Москви, на чолі зі слов’янським народом, ми підемо в наступний похід для відновлення кордонів нашої батьківщини, які, як відомо, ніде не кінчаються;
“Грузія була створена в нинішніх кордонах лише у межах Російської Імперії”;
“Казахстан – штучна держава, колишні російські території… У нинішньому столітті влада Казахстану почала реалізовувати ініціативи щодо переселення всередині республіки різних етнічних груп, яку можна кваліфікувати як геноцид росіян”.

©

©

Після того, як скрини цього повідомлення розлетілися у Мережі, політичні “фантазії” Медведєва з його сторінки прибрали. В його оточенні заявили, що допис написав хтось інший, хто зламав сторінку політика.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.