“Я тут захищаю право, захищаю свою країну” — суддя з Івано-Франківська воює на передовій

57-річний суддя в кримінальних справах Івано-Франківського апеляційного суду Андрій захищає Україну на фронті. Він є головним сержантом 102 бригади територіальної оборони, пишуть на Facebook-сторінці Сил оборони Запорізького краю.

“Якщо ми програємо цю війну, то не буде жодних наших судів. Я вирішив, що моє місце тут — у лавах Збройних сил. Я тут захищаю право, захищаю свою країну”, — каже Андрій.

Зі слів воїна, його колеги також служать у лавах ЗСУ, зокрема й з Івано-Франківщини.

“Мій гарний товариш і колега з одного з районних судів зараз служить у лавах Збройних сил. Судді не залишилися осторонь цієї війни. Але не треба думати, що всі вони мали б йти на фронт. Хтось має залишатися і працювати тут. Якщо є судочинство є держава”, — говорить боєць.

Андрій також розповів про особливості посади головного сержанта. Воїн каже, що контролює весь сержантський корпус бригади, й додає, що сержант сьогодні — це “організаційний каркас армії”.

“Зараз статус сержанта значно підвищується, і фактично це є основа боєздатності Збройних сил України. Сержант — це помічник, опора командира. Це — дуже важливо. Саме сержанти керують боєм на полі. Мені постійно доводиться бувати в підрозділах, займатися питаннями підняття бойового духу, військової дисципліни, бойового навчання”, — розповідає Андрій.

Воїн каже, що після того, як Україна переможе, він, можливо, повернеться до своєї попередньої роботи.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.