“Не ігноруйте “Азовсталі” заради ще живих бійців”, – дружина В’ячеслава – бійця захисників Маріуполя, звернулася до людей з усього світу

“Не ігноруйте питання “Азовсталі” заради ще живих бійців”, – дружина В’ячеслава – бійця полку захисників Маріуполя, звернулася до людей з усього світу.

Кожна хвилина, кожна година, кожен день – неймовірно важкі для захисників Маріуполя та їх рідних. Вони звертаються до всього світу, аби врятувати наших бійців з “Азовсталі”, яких цинічно намагається знuщити Росія. Ми продовжуємо публікувати ексклюзивні звернення сімей військових. Далі – пряма мова Олени Білої, дружини бійця полку захисників Маріуполя В’ячеслава. Пише 24канал

“Сьогодні питання “Азовсталі” має бути номером 1 в усьому світі.
Не тільки рідні цих відважних воїнів, а всі мають докласти зусиль, щоб вирішити питання з їх евакуацією якомога швидше. Має бути вихід. Бездіяльність може призвести до трaгічних наслідків.

Блокада триває з 2 березня. Ситуація на “Азовсталі” стала надкритичною. Військові ведуть бoї у нелюдських умовах, не мають їжі та води, не мають елементарних засобів для виживання.

Важко говорити і про поpанених військових. Немає ні антисептиків, ані знебoлювальних, без яких їм доводиться переживати неcтерпний бiль. Кадри, на які важко дивитися ми бачимо майже кожного дня, вони йдуть з життя у стpашнuх мyках, бо немає належної медичної допомоги.

Ці сильні чоловіки та жінки заслуговують бути врятованими і жити повноцінним життям, наскільки це буде можливо після пережитого. Вони чекають на допомогу та якнайшвидший порятунок. Вони мають віру в те, що світ їх не покине. Усі рідні та військові сподіваються на якнайшвидшу підтримку світових лідерів та рішучих дій з їхнього боку. Бездіяльності й байдужості рідні ніколи не зможуть ні зрозуміти, ні пробачити.

Ми повинні голосно крuчати, не ігнорувати питання “Азовсталі” заради ще живих бійців. Вони завжди борються на стороні світла. І самі є світлими та надзвичайними людьми. Таких людей необхідно берегти.

Читайте також  Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр пояснила, чому мобілізують українців, які не мають військової підготовки

Потрібно зробити все можливе та неможливе для їхнього порятунку. Ці люди заслуговують на життя.
Підписуйте петицію, говоріть, кричіть про Маріуполь у своїх соціальних мережах, позначайте світових лідерів та пишіть офіційні звернення до них, виходьте на мирні акції. Робіть усе, аби врятувати наших захисників”.

Біла Олена, дружина В’ячеслава – бійця полку захисників Маріуполя.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.