Що правда, то правда: Лукашенко вперше не збрехав, коли відповідав на запитання журналіста

Що правда, то правда: Лукашенко вперше не збрехав, коли відповідав на запитання журналіста.

Самопроголошений президент білорусі заявив, що не боїться збільшення кількості військ на кордонах з Польщею та Литвою

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко прокоментував чутки про загрозу нападу з Польського та Литовського кордонів.
Виступаючи перед журналістами лукашенка запитали, чи не боїться він нападу з боку Польщі, яка проводить навчання на кордоні з Білоруссю. На що лукашенко у властивій йому манері став запевняти, що його самого насторожує той факт, що на кордонах Литви та Польщі зросла кількість військових. За його словами кількість військових зросла з трьох тисяч до сорока тисяч.

“Ми спостерігаємо за ситуацією. Ми завжди розуміли, що наша армія проти НАТО це махіна, але не треба забувати і про те, що в нас за спиною росія, ядерна держава. У нас відповідний договір. І на цю тему ми спілкуємося досить часто з презиеднтом росії”, – заявив лукашенко.

Також він не забув підкреслити своє реноме сeксuста підкресливши, що це жінка поставила питання, зауваживши, що жінкам треба нарoджувати дітей, а вони попіклуються про безпеку.

“Ну а по-друге, народ неможливо перемогти, який воює на своїй землі, за свою територію, за свою сім’ю та за своїх дітей. Неможливо”, – зазначив диктатор.

Що правда, то правда!

Фото – скріншот з відео

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.