Медовар: Путін іде з влади на крові, Росія повертається до меж Московського князівства. Інтерв’ю

Режим у Росії може впасти найближчим часом, розвал держави-агресора і повернення її в межі Великого Московського князівства також цілком імовірний. “Друга армія світу”, що складається з бійців з низьким IQ, які ніколи не бачили унітазів, показала свою повну неспроможність.

Кінець близький, бо сьогодні РФ воює не з Україною, а з усім світом. Президент РФ Володимир Путін іде з влади “на крові”, тому що “на крові” колись зійшов на “трон”.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL розповів російський вчений-гідрогеолог, опозиціонер Юрій Медовар.

– Глава радбезу РФ Патрушев передбачив “розпад України на кілька держав” через “політику Заходу та підконтрольний йому київський режим”. А які наслідки для Росії може мати путінська політика? Чи може вона призвести до розвалу країни?

– Цілком можливо. Усе йде до цього. Але навіть не хочу коментувати Патрушева. Що ще він може говорити? Ця риторика працює на нашу “вату”, на “глибинний народ”, який вірить телевізору.

Тут говорити нема про що. Таке відчуття, що відбувається якась агонія. Уявіть: щороку у нас святкують Першотравень. Раніше профспілки виходили на демонстрації з гаслами “Мир, труд, травень”. Я запитав профспілку: ви збираєтеся йти на демонстрацію під такими гаслами? “Ні, ви знаєте, скасували, ніхто не піде”.

У нас як у Задзеркаллі все перевернулося, все навпаки. А взагалі те, що відбувається в Росії – це Орвелл, “1984”. Людина каже: “ні війні” – її за це садять. Що ще можна сказати?

– Після 2014 року українці, здається, могли очікувати від російських солдатів всього, але такого звірства точно ніхто не очікував.

– Розумієте, в чому річ? Кого набрали до цієї армії? Хто йде на контракт? Це так званий глибинний народ. З великих міст туди не беруть. Там є робота, у Москві та Петербурзі від армії відлиняють усіма можливими способами. А в глибинці немає роботи, немає грошей, годувати сім’ю нема за що, і вони йдуть в армію за контрактом.

Читайте також  На Запоріжжі підлітки пішли на співпрацю з окупантами - ОВА

Вони все життя жили у своїх маленьких містечках або селах, ходили в дірку в туалет на вулиці, взимку – вдома у відро, щоб не відморозити причиндали. І освіта там дуже погана. Вони нічого не розуміють. Їм дуже легко вбити в голову будь-яку брехню про “бандерівців” та інше.

І ось вони приїхали до України. Які дороги, які будинки, унітази! Вони цього не бачили.

– Але хіба те, що людина з глибинки, що в неї не дуже хороша освіта, виправдовує те, що вона вбиває та ґвалтує дітей?

– Ні! В жодному разі! Цьому взагалі немає жодного виправдання! У мене просто немає слів щодо того, що відбувається. Але цю жорстокість, цю дикість, цей вандалізм я можу пояснити дуже низьким рівнем IQ, абсолютно безмозкими головами, в які легко вбити все, що хочеш. Абсолютно все.

До речі, про це добре написав Фромм у книзі “Втеча від свободи”. Свобода – це високий рівень відповідальності за свої вчинки. А тут ти встав у колону таких самих, як і ти, тобі наказує якийсь фюрер, гуру, хто завгодно, і ти ні за що не відповідаєш. Тобі сказали: “Іди, я відповім за все”. І тобі простіше так жити.

– Кажуть, уже за кілька місяців Російська Федерація зіткнеться з дуже серйозними економічними проблемами. Зрозуміло, що на тлі тотальної пропаганди навряд чи можна сподіватися, що російське суспільство масово підніметься проти війни. Але чи можуть економічні проблеми призвести до розвалу РФ, коли окремі регіони скажуть: “Ми не хочемо годувати Москву”?

– Багато років усі регіони кажуть “не хочемо годувати Москву”. Набіулліна сказала, що проблеми будуть у червні. Тому що все на Заході конфісковано, заблоковано, ніхто з нами справи мати не хоче і не матиме.

Читайте також  “Російські солдати ґвалтували мене, поки мій переляканий син плакав”: українка розповіла про свою трагедію The Times

Але проблеми є вже зараз. Ціни зростають, якихось ліків уже немає, подорожчали запчастини до іномарок. Я боюся, що почнуть викрадати машини на розбирання.

А от щодо того, відділяться регіони чи не відділяться… 2000 року я сказав, що ми можемо залишитися в межах Великого Московського князівства часів Івана Калити. Того ж року я казав, що всі, хто приходив до влади в Росії на крові, погано закінчували. Згадаймо Бориса та Гліба, яких убив кровний брат Святополк. Потім Борис Годунов, Ленін, який грохнув царя… І Володимир Володимирович прийшов на крові. І він іде на великій крові.

– З того моменту, як ви це спрогнозували, минуло 22 роки, а він усе не йде, ми не бачимо таких ознак.

– Я думаю, що піде. Але він уже ввійшов до історії з дуже великим “мінусом”. Він насправді дуже хвора людина.

1991 року “ГКЧП” оголосив, що Горбачов хворий, а він не був хворий, він сидів у Форосі. Невдало у них все це вийшло. Але зараз видно, що Путін хворий. Хлопці, просто скажіть: він хворий, ми беремо всю відповідальність на себе.

– Підсумовуючи: сьогодні ви не бачите явних передумов розвалу РФ?

– Ні, поки що ні. У нас же “скрепний” народ. Хоча національні республіки, гадаю, цього хотіли б. Наприклад, у Башкирії та Татарстані своя нафта, у Якутії алмази, а там Китай, а Карелія дивиться в бік Фінляндії.

Це зрозумілі речі. Допоки був багнет, був Варшавський договір і СЕВ, щойно Союз луснув, миттєво всі втекли до ЄС та НАТО. З багнетом можна захопити, але на ньому не можна довго сидіти, він може сідниці проткнути.

Читайте також  Українські захисники повністю знищили 17 ворожих БТР

Зачекаємо. Я думаю, що процес пішов. Ні до чого хорошого це не призведе. Не може бути такого, щоб поручик ішов у ногу, а вся рота йшла не в ногу.

Це не може бути довго. Для того, щоб існувати довго, потрібні ресурси. Згадаймо Другу світову війну. На якому літаку Покришкін здійснив свій подвиг, збив 59 літаків? На американському. Пішла допомога, і ми погнали німців у зворотний бік. Самим нам було воювати дуже тяжко.

Америка взагалі врятувала Радянський Союз тим, що оголосила війну Японії. Японія вийшла із цієї осі Токіо-Рим-Берлін. Вони не відкрили другий фронт. Потрібно пам’ятати такі речі.

А зараз увесь світ допомагає Україні. Як можна воювати з усім світом? Щоб воювати з усім світом, потрібен шалений ресурс, а його немає. “Друга армія світу” показала себе. “Спецоперація” мала тривати максимум три дні, але триває вже третій місяць війни.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.