“Додому – і до бл*дей!” Окупанти зізналися, що розсtрілюють своїх солдатів і хочуть якнайшвидше втекти з України. Аудіо

Офіцери окупаційної армії РФ почали розстрілювати своїх солдатів, щоб змусити їх воювати проти України. Вони зізнаються, що їхні підлеглі повністю деморалізовані та хочуть повернутися додому.

Про це 28 квітня повідомили в Службі безпеки України, яка перехопила розмову окупантів. СБУ також показала інтернетлистування командира полку загарбників, що воює під Ізюмом на Харківщині.

“Мої теж стали боятися дуже. Усі втомилися. Усі без сил. Ні морально підняти їх не можу, ні фізично. Навіть розстрілюю. І без толку. Щось дуже втомилися”, – поскаржився загарбник. На це співрозмовник йому відповів: “Треба дотиснути”.

У голосових повідомленнях він докладно розповів, як його дістала війна:

“Тут уже у всіх апатія. Усі повністю деморалізовані. У ротах залишилося по 10-15 людей у кращому випадку. Офіцери вже в паніці, хочуть, щоб уже все закінчилося. Ми, по-моєму, єдині, хто півтора місяця щодня наступали або активно оборонялися. Три дні тому мої запанікували. Пішли в наступ, половину пройшли, як почали хе**чити просто з усіх боків. Все, в них паніка”.

Він також поскаржився на нове поповнення. “На доукомплектування було відправлено молодих, близько 60 осіб… з них до до**я трусів, панікерів, з ними проблеми”, – розповів він.

Також окупант зізнався, що сам мріє про повернення додому. “А так просто все набридло вже всім. Хочеться додому: дітей, дружину обійняти. А потім – по бл**ях! Щоб багато-багато, купа бл**ей було, і більше нічого не хочеться”, – сказав росіянин.

В СБУ зазначили: не дивно, що люди з такими “сімейними” цінностями чинять звірства в Україні.

“Але вони будуть відповідати за все!”, – запевнили в Службі безпеки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.