“Тут твоя всі рідня! Я сумую за тобою і прошу, сину: склади зброю і вернися в рідну Україну”: мати звернулась до свого сина-окупанта

Чимало російських окупантів, які воюють проти України, мають родичів у нашій державі. А декотрі взагалі є українцями. Так, мати одного з російських солдатів проживає на Волині. Жінка закликала сина скласти зброю і не поводитися так зі своїми співвітчизниками.

Про це інформує Управлінні СБУ у Волинській області.

У 2012 році її син переїхав до родичів у Росію, а у 2017-му закінчив військове училище в Омську і залишився служити в армії росії. Востаннє син виходив на зв’язок з мамою в березні, однак не зізнався їй у тому, що воює проти рідної країни.
Контррозвідники зафіксували, що він воює зараз на Херсонському напрямку у складі армії окупантів.

“Материнському серцю складно повірити, що син прийшов на рідну землю. Тому вона просить сина скласти зброю та не воювати проти мирних і безневинних людей”, — йдеться в повідомленні.

“Тут твоя всі рідня, тут похований твій тато, бабусі, які тебе так любили. Я дуже сумую за тобою і прошу, сину: склади зброю і вернися в рідну Україну, до рідної хати”, — зазначає мати зрадника.

Також жінка звернулась з закликом до українських матерів, в яких сини воюють на стороні окупантів: “Кличте своїх синів додому, можливо, це єдиний шанс зберегти їм життя”.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.