“Хворий потерпає від нестерпного симптому, ніс прямо «розриває» зсередини”: медики про страшну ознаку штаму “Омікрон”

Жахливий штам “Омікрон” стрімко поширюється світом і Україною, медики готуються до чергового сплеску пандемії. Вірус спричиняє важкі симптоми та ускладнення, а найстрашніше – надзвичайно заразний. Також науковці інформують про підступний симптом, який почав проявлятися в інфікованих.

Як інформують “novyny.live”, вчені з’ясували, що одним з найбільш поширених симптомів коронавірусу є чхання. При цьому вони відзначили, що до появи вакцинації з таким симптомом не стикалися.

При цьому вони зазначають, що чхання частіше, ніж зазвичай, може бути ознакою COVID-19, але тільки у людей, які були вакциновані.

“Цікаво, що наші дані показують, що люди, які були вакциновані, а потім отримали позитивний результат на COVID-19, частіше повідомляли про чхання як про симптом у порівнянні з тими, хто не робив щеплення”, – заявили вчені.

Крім цього, експерти не виявили великої різниці в симптомах “Дельти” і “Омікрона”.

Вони наголосили, що лише 50 % людей відчувають три класичні симптоми: лихоманку, кашель і втрату нюху або смаку.

Наразі втрата нюху і смаку стала набагато менш поширеною. Ще у 2021 році цей симптом входив у десятку основних, а нині займає 17-е місце, і тільки кожна п’ята людина відчуває його.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.