Дельтакрон наступає: що відомо про гібрид штамів Дельта та Омікрон

На Кіпрі вчені зафіксували гібрид штамів Дельта та Омікрон. Його вже назвали Дельтакрон. Вчені заявили, що гібрид має генетичне походження Дельти. При цьому помітили мутації Омікрону.

Про це повідомляє Cyprys Mail.

Про гібрид заявив доктор Леонтіос Кострікіс у суботу, 8 січня. Він працює в лабораторії біотехнології та молекулярної вірусології кіпрського університету.

За словами вченого, виявили значну кількість мутацій. Які раніше були помічені лише у разі зараження Омікроном. У вірусі близько 30 мутацій. 10 із них знайдено у зразках, взятих на Кіпрі. Дельтакрон зафіксували у 25 людей. 11 із них було госпіталізовано. У пацієнтів, які лікувалися у лікарні, частота мутацій була вищою. Це дає вченим простежити зв’язок між Дельтакроном та госпіталізацією.

Дані про гібрид передали до бази даних GISAID. З відкриттям ознайомиться світова наукова спільнота. Дослідження Дельтакрону продовжать.

Цей матеріал підготовлений на підставі останніх досліджень, висновків вчених та лікарів. Матеріал має виключно загальноінформаційний характер і не містить медичних порад. Для встановлення діагнозу або отримання медичних порад обов’язково зверніться до лікаря.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.