Тіна Кароль вперше розповіла про родину, в якій живе її син у Великій Британії

Веніамін від семи років навчається у Лондоні.

Українська співачка Тіна Кароль зізналася, що у неї з 13-річним сином Веніаміном чудові стосунки.

У програмі “Зірковий шлях” артистка поділилася, що вона радше друг та навіть молодша сестра синові, аніж сувора мати.

“Я друг та молодша сестра. Він вже вищий за мене і важить більше мене. Ура! Нарешті я в магазині і аеропорту буду сестрою”, – пожартувала Тіна.

Стосовно того, чи не мучить Кароль совість через те, що вона рідко бачить сина, який навчається у Великій Британії, артистка відповіла, що він вже дорослий і не так сильно її потребує.

Ми домовилися, що давай ти спробуєш в Англії. Він спробував. Але він же живе в українській родині, там і борщі, і вареники, і любов така. Я приїжджаю туди і кажу: “О, це мій ретріт”. Я дуже часто у нього”, – зазначила зіркова мама.

Окрім того, Тіна розповіла про родину, у якій Веніамін мешкає в Лондоні:

“Це родина сурма, чудова родина, послана мені Господом. Коли я реально розуміла, що мені треба розрулити навчання дитини, це в 2014 році, кар’єру в 2013-2014 роках, його становлення, весь бюджет, колектив і т. д. З’явилася родина, вони допомогли мені у всьому”, – поділилася Кароль.

Як відомо, чоловік Тіни, батько її сина та продюсер Євген Огір помер 2013 року. Відтоді жінка виховує сина сама:

“Я виховую лідера. Він має знати – ми всі одні приходимо у цей світ і одні йдемо з нього. Він все одно повернеться до України, як я це відчуваю, і дуже скоро. Тому що мені треба було йому дати основу. Він не мажор, не мамин син. Головне, щоб не через призму мами його сприймали”, – зазначила артистка.

Читайте також  “Тіла лежать на трасі, крики та сльози”: на Франківщині авто влетіло у трактор, троє загиблих, перші деталі та фото

Зазначимо, що Веніамін живе та навчається в Лондоні. До елітної школи Тіна відправила сина у 7 років. Подейкують, що на рік зіркова мама платить за навчання сина близько мільйона гривень.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.