Мороз до -21: у яких містах України сильно та надовго похолодає

Починаючи з вівторка, в Україні суттєво похолодає. Якщо досі грудень нас балував фактично осінніми температурами, то наступного тижня до країни прийдуть справжні морози.

Сайт Gismeteo розповість, у яких містах наступного тижня очікується до -21 градуса морозу.

В Івано-Франківську зниження температури, яке розпочалося у вівторок, 21 грудня, двома градусами морозу вдень та 11 вночі, у п’ятницю, 24 грудня, призведе до -11 вдень та -21 градуса у нічний час. Далі таких сильних перепадів не буде, і в наступні кілька днів зберігатиметься температура -9-10 вдень і -12-14 вночі. Мокрий сніг перейде в просто сніг у вівторок, 21 грудня, але потім буде сонячно і знову опади у вигляді невеликого снігу можливі тільки на вихідних, 25-26 грудня.

У Львові похолодання розпочнеться вночі з понеділка на вівторок. Температура спочатку опуститься до 3 градусів нижче 0. Але вже до п’ятниці, 24 грудня стовпчик термометра показуватиме -10 вдень та -19 вночі. Далі нічні температури вже не будуть такими низькими: наступних днів у Львові вночі буде -11-14 градусів. Легкий сніг очікується у вівторок, 21 грудня, та у вихідні, 25-26 грудня.

У Дніпрі вже в неділю та понеділок, незважаючи на денну температуру, близьку до 0, уночі похолодає до -5-7 градусів. А з вівторка до міста прийдуть морози і вже у середу та четвер у Дніпрі буде -9-11 вдень та -16-17 вночі. Весь наступний тиждень температура триматиметься на рівні -7-10 вдень та -11-14 вночі. Опади продовжаться – невеликий сніг йтиме майже весь тиждень, посилившись у середу, 22 грудня. Лише у неділю, 26 грудня, у місті буде ясно.

У столиці похолодання розпочнеться у ніч із понеділка на вівторок, коли стовпчик термометра опуститься до -6. Весь наступний тиждень у Києві зберігатиметься температура -6-10 вдень та -12-15 вночі. У вівторок, 21 грудня, та суботу, 25 грудня, можливий невеликий сніг.

Читайте також  Нарешті можна буде зняти куртки: прогноз погоди в Україні на останній тиждень квітня

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.