“Буде лютий мороз?”: синоптики розповіли, якою буде погода на Новий Рік

Зовсім скоро тернополяни святкуватимуть Новий рік. У це й день за прогнозами синоптиків погода буде морозно. Температура повітря опуститься до -15 градусів, а снігу при цьому не буде.

Такий прогноз на свято дала завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова, пише Укрінформ.
Але за тиждень до новорічної ночі на українців чекають тижні дощу і мокрого снігу. Температура повітря до свята буде досить теплою. Саме ці фактори і зумовлять відсутність снігу в новорічну ніч.

“Температурний режим буде дуже позитивний, високий до Нового року. І всі опади, які будуть проходити, будуть у вигляді дощу і мокрого снігу. І виходить, що сніговий покрив не встигне лягти. Але перші дні січня будуть з великим похолоданням”, – повідомила Мартазінова.

З тим, що снігу на Новий рік можна не чекати згодна і колега Мартазінової – Віра Балабух.
“Ми бачимо, що на значній території України зима з категорії помірно суворої переходить в категорію мало суворою. Це відбувається навіть на Сході, де зими найбільш суворі зазвичай”, – повідомила вона.
Про точний прогноз на Новий рік, за словами синоптика, ми можемо говорити за три дні до свята, не раніше.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.