Вихідні на Новий рік 2022 (2021) та Різдво: скільки українці зможуть відпочити. Календар свят

Традиційно рік в Україні розпочинається зі святкувань та великої кількості новорічних вихідних днів. І 2022 не стане винятком з правил. Проте українці отримають аж два новорічні вихідні вікенди замість одного святкового тижня.

ТСН.ua розповідає, які дні стануть новорічними вихідними на початку 2022 року.

Коли розпочнуться новорічні вихідні в Україні
В кінці року українців традиційно цікавить запитання, коли можна буде відпочити.

Перший офіційний новорічний вихідний чекає на нас на Різдво, 25 грудня, яке припадає 2021 року на суботу. Тому вихідний переноситься на понеділок, 27 грудня. А ось 24 грудня, скоріш за все, буде скорочений робочий день. Можна буде піти додому на одну годину раніше.

1 січня 2022 року також припадає на суботу. Саме тому українці отримають новорічні вихідні — 1, 2 та 3 січня. 31 грудня українців очікує скорочений робочий день. Тож можна вже планувати новорічну відпустку.

Різдвяні вихідні 2022 в Україні
Різдво за григоріанським календарем 2022 року припадає на п’ятницю. Тому на нас знову ж таки чекає святковий вікенд — 7, 8 і 9 січня 2022 року. А ось 10 січня доведеться вийти на роботу. 6 січня, в четвер, можна очікувати скороченого робочого дня.

Шкільні новорічні канікули 2022
Що стосується шкільних новорічних канікул, то за попередніми даними, вони мають розпочатися 24 грудня і тривати до 10 січня. Проте епідеміологічна ситуація в Україні може внести свої корективи.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...