Здійснили маленький подвиг. Івано-франківські баскетболістки вибороли титул чемпіонок України

Іванофранківки вибороли титул чемпіонок України з баскетболу 3х3 у віковій категорії U18.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на сторінку баскетбольного клубу «Франківськ» у фейсбуці.

Змагання фінального етапу чемпіонату України відбулися 27 жовтня в Івано-Франківську.

Чемпіонат відбувався у сім турів, за результатами яких до фіналу потрапили одразу дев’ять команд.

У підсумку переможцями стала команда БК «Франківськ ПНУ ДЮСШ 2» у складі Кристини Узельман, Людмили Волнянської та Анастасії Венжик, а також Єлизавети Гайди та Дарини Карауланової (травмувались напередодні фіналу).

Як повідомили у клубі, франківчанки здійснили маленький подвиг, граючи втрьох, без замін.

Друге місце у чемпіонаті посіла команда «КІВС – Львів», «бронза» – у команди БК «Франківськ U16».