Українську школярку визнали генієм у США: що вона запропонувала і чим здивувала

Дівчина отримала гранд на навчання у США, проте планує вступати в український ВНЗ.

Українська школярка із Нової Каховки Вікторія Панченко, яка запропонувала нові методи очистки річок, у червні цього року отримала бронзову медаль Всесвітньої Олімпіади геніїв в США. Також дівчина отримала гранд в розмірі 15 тис. доларів на навчання у Державному університеті Нью-Йорка в Освего.

Про це повідомляє місцевий канал “Джерело”.

Вікторія Панченко навчається у м. Нова Каховка в школі №1 в 10 класі. На Олімпіаді геніїв у США українська школярка представила проєкт очищення річок за допомогою очерету, що здатний виділяти з води забруднюючі речовини. Для цього Вікторія пропонує створити спеціальні конструкції понтонного типу та поставити їх у воду. Таке біоплато допоможе очистити річки природніми способами без механічного втручання в екосистему.

“У цій роботі я запропонувала новий прототип очисної моделі, який працює на очисних властивостях вищих водних рослин видаляти із води непотрібні речовини”, – розповіла Вікторія Панченко.

Дівчина отримала гранд на навчання в США, проте вона хоче здобувати освіту в Україні в Національному університеті біоресурсів та природокористування. У Новокаховській школі №1 пишаються своєю ученицею.

“Вона достойно представила і себе, і своїх вчителів, свою родину, місто та Україну. Завдяки співпраці родини, школяра та вчителів можна досягти гарних результатів”, – каже директорка школи Олена Зуйко

Вікторія Панченко розповіла, що на успіх її надихнула її старша сестра, яка неодноразово перемагала на олімпіадах та різних конкурсах. Також допомагала дівчинці її мама, яка є біологом за освітою.

“Це мене надихає, як молодшу сестру. І мені хочеться рухатись далі та продовжувати цю роботу”, – каже Вікторія Панченко.

Читайте також  “Змогла доповзти до шосе, щоб назвати імена вбuвць”: 19-річна дівчину пoбuлu і кинули пoмирaти

Мати дівчинки Олена Панченко розповіла, що після перемоги на Олімпіаді геніїв, Вікторія повірила у свої сили та почала навіть краще вчитись у школі.

“Я дуже раджу ні вчителям, ні дітям, ні батькам ніколи не опускати руки та не казати, що це все “куплено” і не варто зусиль, бо воно варте”, – зауважує Олена Панченко.

Школярка Вікторія Панченко планує закінчити школу із золотою медаллю. Також вона займається музикою, танцює, в’яже. У майбутньому дівчина хоче стати науковцем.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...