Головний санлікар розповів, коли та за яких умов в Україні почнуть вакцинувати дітей

В Україні для щеплення підлітків використовуватиметься лише вакцина Pfizer.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що від наступного тижня можна буде зробити щеплення від COVID-19 дітям від 12 років за умови відповідного медичного висновку лікаря або при виїзді за кордон.

Про це він розповів в ефірі “Сніданку з 1+1” 30 липня.

“Наказ підписано на цьому тижні, і, по суті, від наступного це можна буде зробити… Вакцинація підлітків доступна лише за показаннями – або важкі соматичні захворювання, або певні гуманітарні речі, які пов’язані з виїздом за кордон або навчанням за кордоном”, – пояснив Кузін.

Головний санлікар зауважив, що є чіткий алгоритм, згідно з яким можна буде вакцинувати від коронавірусу підлітків.

“Є чітка інструкція, алгоритм, як це треба робити – основа полягає в тому, що такій дитині має бути виданий медичний висновок, і лише з таким висновком вона має прийти до центру вакцинації. Або, якщо це навчання за кордоном, має бути довідка у довільній формі, яка оформлюється педіатром”, – зазначив він та додав, що в Україні для щеплення підлітків використовуватиметься лише вакцина Pfizer.

Також Кузін наголосив, що наразі масова вакцинація дітей не передбачається.

Нагадаємо, в Україні вакцинальна кампанія стартувала 24 лютого. За цей період в країни вже зробили понад 5 млн щеплень: одну дозу отримали – 3 437 629 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 1 938 495 осіб (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном).

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...