“Страшні наслідки сильних опадів”: на Львівщині після дощів село опинилося під водою

Сьогодні, 20 липня в с. Нагуєвичі Дрогобицького району по вул. І.Франка внаслідок сильних дощів підтоплено центральну дорогу довжиною 300 метрів, 50 присадибних ділянок на площі 3 га. та 8 підвалів житлових будинків, 22 підвали господарських будівель.

Про це повідомляє ДСНС України Львівської області.

Пожежно-рятувальним відділенням ДСНС України у Львівській області проводились роботи по обстеженню підтопленої території, відкачування води не проводилося, станом на 07: 00, 20 липня вода зійшла самостійно.

Також, за повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометрології впродовж 20-21 липня на річках басейну Дністра очікується продовження підйому рівнів води на 0,5-1,5 м, в нижніх течіях Стрв’яжу, Свічі- 1,5-2,5 м над рівнями 20 липня на 08: 00, місцями затоплення заплав, с/г угідь (жовтий рівень небезпеки), в Стрийському районі (р.Свіча – с. Зарічне) можливе часткове затоплення окремих об’єктів прирічкової інфраструктури.

В місцях випадіння сильних злив очікується формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених місць, в горах можливе утворення окремих селевих потоків.

Будьте уважні та обережні!

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.