УЗД-апарат може зробити фото дитини ще до народження

У пологовому будинку Ковельського МТМО працює УЗД-апарат нового покоління з додатковим набором функцій експертного рівня – Voluson P 8, який дає найвищу якість зображення і демонструє високий рівень візуалізації, включаючи можливості 3D/4D. Таке ультразвукове дослідження є абсолютно безпечним як для вагітної жінки, так і для плоду.

Про це повідомляється на сторінці медзакладу у фейсбуці.

В Ковелі в жіночій консультації майбутні батьки можуть не тільки дізнатися стать свого малюка, а й розгледіти риси його обличчя та з’ясувати, на кого він буде подібний. В режимі 4-D, тобто в реальному часі, можна побачити рухи малюка, його посмішку. А за допомогою технології 3D-друку можна отримати кольорову світлину – точну тривимірну копію майбутнього малюка.

Для лікарів-акушерів такий метод діагностики дозволяє побачити плід в об’ємі. Спеціальні датчики та програмне забезпечення є хорошими інструментами для додаткової оцінки вроджених вад розвитку, які характеризуються хромосомними аномаліями. Сучасна технологія високоякісного панорамного зображення дозволяє реконструювати площини, які не доступні при звичайному 2D-режимі УЗД. Зокрема, для діагностики патологій нервової системи, хребта та кінцівок, обличчя плоду.

Крім того, висока якість візуалізації в режимах 3D/4D відкриває нові можливості, адже лікарі можуть швидко й точно діагностувати відхилення.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...