Катаклізми відійдуть на другий план: прогноз на літо від метеоролога

Погода в Україні на початку липня буде відзначена аномальною спекою. Дощі будуть, але руйнівних стихій чекати не варто. У серпні ж температура повітря буде в межах норми.

Такий прогноз до кінця літа дав Styler метеоролог каналу KYIV.LIVE Денис Мінін.

“Складати прогноз погоди на сезон справа невдячна. Ще тиждень тому в Західній Європі була аномальна, як для старту червня спека. У Берліні, Відні та Парижі смажило до +34 градусів. Поступово спека переміщається в бік України, тому кінець червня обіцяє бути спекотним: до +32 у всіх регіонах України”, – розповів Денис.

Якою буде погода в липні?
Початок другого літнього місяця, каже Мінін, буде відзначено аномальною спекою.

“Якщо в Києві в червні випало майже в два рази менше місячної норми опадів, то східні і південні регіони України сповна відчули принади стихії. У липні катаклізми відійдуть на другий план, але не без дощів. Нехай і не таких затяжних, як в червні. Будьте готові до середньої температури дня +23… +24 протягом місяця. Згадуючи липень 2019-го, він був найхолоднішим за останні 18 років, такого в нинішньому році не чекаємо”, – розповів метеоролог.

Що буде в серпні?
У серпні традиційно холоднішає ночами, та й кожна ніч стає довшою на 1-2 хвилини.

Температурний фон цього місяця очікується в межах кліматичної норми. Погода буде спекотною, з помірною кількістю опадів, прогнозує експерт.

Середня температура дня в серпні буде на кілька градусів нижче температури липня.

Цікаво знати, що…
…якщо людина дає вам прогноз погоди більше, ніж на три дні, – ви “читаєте, бачите або чуєте астролога у світі погоди”.

“Особливо смішно, коли в кінці травня синоптики називають дощові дати в серпні. Теоретично комп’ютерні алгоритми можуть скласти прогноз на тиждень, але людині навіть з їх допомогою це зробити складніше”, – зазначив телеметеоролог.

Читайте також  Синоптики розповіли, якою буде погода на Різдво

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...