На Прикарпатті вимагають відставки голови ОДА, якого пов’язують з Медведчуком

Під стінами Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбувся мітинг із вимогою звільнити керівника області Андрія Бойчука, якого пов’язують із близьким бізнес-оточенням Віктора Медведчука.

В Івано-Франківську вимагають відставки голови ОДА

Репортаж із мітингу опублікувало Місто на своєму каналі в YouTube.

“Губернатором Івано-Франківської області є ставленик Кремля. А саме – близька людина до кума Путіна Віктора Медведчука. У цей нелегкий час, коли наші хлопці гинуть на сході України за те, щоб ми мали мирне небо над головою, у нас в області затаївся ворог внутрішній – на посаді керівника. З огляду на вищевикладене, вимагаємо негайно звільнити Андрія Бойчука з посади голови ОДА”, – заявив один з організаторів мітингу Іван Козловський.

Мітингувальники вимагають, щоб президент Володимир Зеленський приїхав в Івано-Франківську область і доручив СБУ перевірити Бойчука на причетність до зв’язків із Віктором Медведчуком і ФСБ.

Козловський у бесіді з журналістами акцентував на існування фото, де губернатор Бойчук відпочиває з Петром Белзом, якого пов’язують із Медведчуком.

Це Петро Белз, який контролює в Медведчука трубу і контрабанду, і губернатор

“З неофіційних джерел у нас є інформація, що губернатор і Петро Белз готують акцію щодо свого відбілювання. Вони ведуть переговори з хлопцями з АТО і планують поїхати на дачу Медведчука і влаштувати там заворушення, на тлі яких буде записано брехливе звернення про те, що губернатор не причетний до Медведчука і його компанії”, – заявив він.

Як йдеться у ЗМІ, Петро Белз – генеральний директор компанії “Анвітрейд”, яка контролює роботу нафтопродуктопроводу “Самара-Західний напрямок”.

“Куратором Белза називають ізраїльського бізнесмена Нісана Моїсеєва, чия компанія “Глуск Україна” є імпортером зрідженого газу з Росії, а саме із заводів “Роснафти”. Моїсеєв розвиває власну мережу заправок під торговою маркою “Глуск” на місці колишніх АЗС ТНК. Також Нісан Моїсеєв – бізнес-партнер і друг кума Путіна Віктора Медведчука. У листопаді 2016 року журналісти “Радіо Свобода” зафіксували, як Медведчук із Мойсеєвим на приватному літаку разом прилетіли з Москви в Київ”, – пише видання.

Читайте також  На Прикарпатті патрульні не зможуть карати водіїв за їзду на швидкості понад 50 км на годину

За тиждень учасники акції пообіцяли наступний мітинг, якщо не з’явиться реакції з боку президента Зеленського.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.