Ексдружина Серьоги програла суд у битві за дітей

Сьогодні, 2 лютого, відбувся суд, під час якого ексдружині репера Серьоги Поліні Ололо було відмовлено в апеляції.

Судова тяганина за двох неповнолітніх дітей триває між ексами майже рік. Конфлікт полягає в тому, з ким будуть проживати діти — з мамою чи татом. Як стверджує сторона Сергія Пархоменка, він же репер Серьога, Ололо не надала необхідних доказів і суд відмовив у задоволенні скарги на рішення суду першої інстанції. Суд відмовив Поліні у тому, щоб діти проживали з нею до винесення рішення по суті спору.

Своєю чергою, мати двох дітей Серьоги та його ексдружина у сторіс сторінки в Instagram також прокоментувала засідання суду. За словами жінки, їй відмовили в апеляції, бо, за словами Серьоги, вона бачиться з дітьми та постійно підтримує з ними зв’язок телефоном.

Відмовили мені в апеляції. Я так і думала, що таким чином завершиться сьогодні засідання, але йшла гідно витримати цей удар. Мені здається, поводилася більш ніж гідно, на відміну від мого опонента. Тому що Сергій поводився жахливо, по-хамськи, грубіянив суддям, кричав як зазвичай, це його звична поведінка. Відмовили, тому що Сергій стверджує, що я бачуся зі своїми дітьми. Стверджує, що я з ними постійно на зв’язку.

Наступне засідання у цій справі назначено на 23 березня цього року.

Зазначимо, що свою підтримку Поліні Ололо висловила рідна сестра репера Серьоги. Дівчина розповіла, як брат з неї знущався.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.