Відмінності в датах: влада розглядає три варіанти введення локдауну вже в грудні

Наразі влада розглядає три сценарії розвитку подій для повного локдауну, відмінності – в датах.

Про це пише LIGA.net з посиланням на джерела у “Слузі народу” та уряді.

За даними видання, до 26 листопада одним з варіантів карантинних обмежень було продовження карантину вихідного дня, термін дії якого закінчується в найближчі вихідні. Сьогодні ж цей варіант не розглядають, на столі у влади три сценарії введення тотального карантину.

Перший варіант передбачає введення жорсткого карантину буквально відразу після прийняття гарантій підтримки бізнесу. Тобто локдаун може бути введений вже на наступному тижні, якщо зростання захворюваності не сповільниться. Термін обмежень – від двох тижнів до закінчення новорічних свят.

“Це найболючіший варіант, крайній захід”, – підтверджує співрозмовник в Кабміні.26 листопада кількість нових хворих на коронавірус вперше перетнула позначку в 15 000. Ще в жовтні президент Володимир Зеленський позначив цю цифру як маркер для запровадження повного локдауну

Другий варіант – карантин вводиться не раніше 15 грудня і триває до закінчення різдвяних свят. Цей варіант дає підприємцям можливість підготуватися до обмежень.

“Бізнес має бути попереджено заздалегідь, щоб ресторатори, наприклад, не закупили тонну риби, яка через локдаун протухне”, – пояснює співрозмовник в Кабміні. Поки що, за його словами, це найвірогідніший план дій. Але все залежить від статистики.

 

Третій варіант – найбільш м’який – обмежити роботу низки підприємств з 29 грудня на дві або три тижні. Як стверджують співрозмовники видання у “Слузі народу”, він дасть можливість легше пережити локдаун і спокійно завершити фінансові справи в кінці року

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...