Вікторію Вовкодуб поховають в Італії Світла і Вічная пам’ять…

ПОХОРОНИ ВІКТОРІЇ ВОВКОТРУБ-28 ЛИСТОПАДА 15.30,В ЦЕРКВІ ПО ВУЛ.MORETTO…ЗАВТРА З 10 ГОД.РАНКУ БУДЕ ТІЛО ЗНАХОДИТИСЬ В КІМНАТІ ТРАУРУ НОМЕР 13 DEGLLI SPEDALI CIVILI… ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ….

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1897957310353656&set=gm.1303729223292904

Нагадаємо, Італії поліцейські знайшли тіло 42-річної українки Вікторії Вовкотруб. Її вбив колишній співмешканць, 60-річний громадянин Сербії ромської національності.

Вбивця закопав жінку неподалік від свого будинку, біля покинутого клубу, закривавлений килим і одяг жінки хотів викинути на смітник. Тоді його і затримали поліцейськіє

Ніс килим зі слідами крові на смітник

Поліція затримала 60-річного громадянина Сербії ромської національності Кадруса Берісі (Beris Kadrus) декілька днів тому, коли він намагався викинути на смітник килим і жіночий одяг зі слідами крові.

Правоохоронці два дні вистежували його після того, як одна з подруг Вікторії заявила про її зникнення. Жінка повідомила поліції, що в той день, 4 листопада, загибла мала зустрітися з Берісі. А після цього її ніхто не бачив.

Поліцейські взяли чоловіка під варту. Спочатку він відмовлявся називати місце, де заховав тіло. Правоохоронці обшукали всі покинуті будинки в окрузі. Також вони провели ДНК-експертизу плям крові і волосся, які виявили на килимі. Усе це належало Вікторії Вовкотруб.

Коли Кадрусу пред’явили ці докази, він вказав, де закопав тіло колишньої коханої. Поліцейським знадобилося дві години 13 листопада, щоб відкопати тіло українки. Також у поліції заявляють, що Вікторія була вбита кілька днів тому в будинку цього чоловіка.

“Через нього жінки билися”

Як розповідають знайомі українки, Вікторія з Кадрусом була знайома три роки. Спочатку вони зустрічалися, а потім стали жити в цивільному шлюбі. Наречений не подобався багатьом знайомим українки.

Сам Кадрус давно живе в Італії, у нього є дозвіл на роботу. Але він, як правило, брався за будь-який разовий підробіток, кому що треба зробити по господарству, це все було неофіційно.

Читайте також  Часто сварилися: жінка задушила свою матір і намагалася приховати злочин

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...