“Повторився сценарій Італії”: голова ОДА розповів про критичну ситуацію з COVID-19 у Харкові (відео)

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер закликав мешканців Харкова дотримуватися протиепідеміологічних вимог.

У Харкові склалася критична ситуація з поширенням COVID-19.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

«Друзі, жарти закінчилися. Відсьогодні Харків та деякі райони області офіційно у «червоній зоні» карантину. Що це означає? По-перше, це означає, що ситуація в місті вкрай критична», – підкреслив він.

Кучер закликав мешканців Харкова дотримуватися протиепідеміологічних вимог, зокрема, дотримуватися соціальної дистанції, носити маски у громадських місцях та регулярно мити руки та використовувати антисептичні засоби.

«Вам самовпевнено обіцяли «порвати коронавірус», але щось пішло не так. Ви повірили в диво, але дива не сталося. Сталося те, що ми бачили раніше в Італії. Переповнені лікарні, нестача лікарів та ліжок, а також тисячі хворих, яких ми змушені розвозити по лікарнях області», – написав він.

Коронавірус у Харкові: що відомо
15 жовтня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила з 19 жовтня нове епідемічне зонування в Україні, згідно з яким Харків віднесено до «червоної» зони.
Реанімація “забита”,”швидкі” стоять у черзі: лікар розповів про катастрофу через коронавірус у Харкові (фото)
“Х**ню ви зараз городите”: голова Харківської ОДА посварився з депутатами на сесії облради (відео)
У Харкові не зупинятимуть транспорт попри червону зону карантину
Ситуація з коронавірусом в Італії
Останніми днями у країні щодня фіксують нові антирекорди добової кількості хворих. 17 жовтня у країні також фіксували рекордну кількість захворювань.
9 жовтня в Італії вперше з березня зареєстрували понад 5 тисяч нових випадків захворювань на COVID-19 за добу.
Італія була першою країною в Європі, яка постраждала від коронавірусу. За кількістю смертей інфікованих вона знаходиться на другому місці серед європейських країн після Великої Британії.

Читайте також  Тернополянин серйозно пoбuв дружину, бо та жopстко провчила його коханку

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.